''Palīdzi man izdarīt pašam''

''Palīdzi man izdarīt pašam''

 
WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.26.39.jpeg
 
 
Laiks skrien nemanot, jau rudens ir iekrāsojis koku lapas un Eiropas sociālā fonda atbalstītais projekts Nr. 9.2.2.3/22/A/006 ‘’Palīdzi man izdarīt pašam’’ strauji tuvojas noslēgumam. Tūliņ jau pagājis gads kopš ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ īsteno šo projektu. Šis laiks ir bijis ļoti aktīvs, projekta ietvaros nodrošinātas 1938 nodarbības, no tām 436 nodarbības bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākiem. (turpmāk tekstā – FT) Arī šajā ceturksnī, pateicoties projekta finansējumam, turpinās ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ raidījumu cikls ‘’Brīnumiņa sarunas’’. Raidījumu tēmas ir ļoti aktuālas vecākiem, par ko liecina ne tikai tas, ka 20 Centra pastāvēšanas gadu laikā raidījumā apskatītos jautājumus atkal un atkal ir uzdevuši bērnu ar FT vecāki, bet arī tas, ka raidījumu skatījumu skaits kopumā nu jau pārsniedz 10 000 skatījumu. 
Esam ļoti priecīgi un pateicīgi, ka šī projekta ietvaros ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ sniegtos pakalpojumus varam nodrošināt ne tikai Talsu novada bērniem, bet arī bērniem no Tukuma novada. Tas atvieglo šo bērnu un ģimeņu ikdienu, kā arī veicina dzīves kvalitātes uzlabošanos. Kopumā projektā iesaistījušies 67 bērni ar funkcionāliem traucējumiem.
Publikācijas datums 06.10.2023

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05