Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Projekta Nr. 9.2.2.3/20/A/005 "Tu vari tāpat, kā es" īstenošana jau pusē

Eiropas sociālās fonda atbalstītā projekta Nr. 9.2.2.3/20/A/005 "Tu vari tāpat, kā es" īstenošana "Brīnumiņā" jau pusē un šo deviņu mēnešu laikā esam saskārušies ar ne vienu vien izaicinājumu, kas saistīts ar neparedzamo situāciju valstī un pasaulē. Tomēr pāri visam, skaidri apzinoties un virzoties uz nosprausto mērķi, mūsu komanda spējusi pieņemt šos izaicinājumus, pārvarēt grūtības un sniegt mūsu īpašajiem bērniem tik ļoti nozīmīgos sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

2021-05-13

Pagājis jau pusgads kopš ĢBAC "Brīnumiņš" veiksmīgi īsteno Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu "Tu vari tāpat, kā es"

Pagājis jau pusgads kopš ĢBAC "Brīnumiņš" veiksmīgi īsteno Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu Nr. 9.2.2.3/20/A/005 "Tu vari tāpat, kā es", sniedzot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Ziemeļkurzemē.

2021-02-09

Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Šis iedvesmojošais “Talsu novada Sirds stāstu” raidījums ir par Filipu - lielo, gudro Brīnumiņa zēnu, kura diagnoze ir AUTISMS, un viņa ģimeni, kura jau no pirmās dienas spējusi zēna diagnozi pieņemt un ar to veiksmīgi sadzīvot.

2021-02-04

Silto smilšu iekārta ĢBAC "Brīnumiņš"

 ĢBAC "Brīnumiņš" silto smilšu iekārta darbojas jau gandrīz gadu, sniedzot iespēju baudīt silto smilšu pieskārienus bērniem, kā arī radot gandarījumu un sirdsprieku speciālistiem, kas ar to strādā.

2020-11-30

ĢBAC "Brīnumiņš" darbu novērtē ar atzinības rakstu

ĢBAC ""Brīnumiņš" ir saņēmis atzinības rakstu Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja organizētajā konkursā "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" nominācijā "Pakalpojuma nodrošinātājs".

2020-11-26

ĢBAC "Brīnumiņš" papildina inventāru projekta "Skaņu dziedinošā terapija" ietvaros

ĢBAC "Brīnumiņš" projekta "Skaņu dziedinošā terapija" ietvaros iegādājies jaunu, inovatīvu inventāru, kas būtiski veicinās bērnu ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitātes uzlabošanos.

2020-11-24

Intervija ar ĢBAC "Brīnumiņš" vadītāju seržanti Agnesi Kviesi

Intervija ar ĢBAC "Brīnumiņš" vadītāju Agnesi Kviesi par patriotismu, Latvijas mīlestību un apbrīnojamu spēku

2020-11-16

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas iespējas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Ziemeļkurzemē

 Aizvadīti jau pirmie 3 mēneši kopš ĢBAC “Brīnumiņš” īsteno Eiropas Sociālā Fonda atbalstīto projektu Nr. 9.2.2.3/20/A/005 “Tu vari tāpat, kā es”.

2020-11-10

Projekta "Rotaļas dabā" ietvaros ĢBAC "Brīnumiņš" atklāj funkcionāli pielāgotu bērnu laukumu bērniem ar īpašām vajadzībām

Tā ilgi gaidītā diena ir pienākusi, kad pie mums ĢBAC "Brīnumiņš" tika atklāts rotaļu laukums, kas pielāgots bērniem ar īpašām vajadzībām.

2020-10-01

Ģimeņu un bērnu attīstības centrs “Brīnumiņš” uzsāk projekta “Tu vari tāpat, kā es” īstenošanu

Šī gada augustā ĢBAC “Brīnumiņš” uzsāk Eiropas sociālā fonda atbalstītā projekta “Tu vari tāpat, kā es” īstenošanu, projekta Nr. 9.2.2.3/20/A/005, kura mērķis ir veicināt ilgtspējīgu ĢBAC “Brīnumiņš” Dienas aprūpes centra darbību, nodrošinot un paplašinot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un to pieejamību tuvu dzīvesvietai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem piešķirta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs no Talsu novada un Ziemeļkurzemes reģiona.

2020-08-03

Jau vairāk kā 2 gadus palīdzam rociņām radīt brīnumus

Jau vairāk, kā divus gadus ĢBAC "Brīnumiņš" apmeklētājiem - mūsu īpašajiem bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem - ir bijusi unikāla iespēja papildus jau ierastajām rehabilitācijas metodēm, izmantot jaunu, inovatīvu digitālo ierīci - Rapael Smart Glove jeb "gudro cimdu". 

2020-07-02

Paliec mājās!

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, ar rītdienu-13.03.2020. ĢBAC "Brīnumiņš" tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Veselību ikvienam! Par tālāko informēsim!  

2020-03-12