Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Sestajā "Dabas vides estētikas nodarbībā" tika iepazīta tumši zilā krāsa

"Dabas vides estētikas nodarbībā" iepazinām tumši zilo Varavīksnes krāsu, kas atrodama naksnīgajās debesīs un bangojošā jūrā, melleņu- zileņu tējā un kazeņu ogās, tā paslēpusies visur, pat mammas somā!

Piektajā "Dabas vides estētikas nodarbībā" tika iepazīta gaiši zilā krāsa

GAIŠI ZILĀ- iepazīta no pirmā punktiņa līdz pēdējam, gluži kā lietus pilieni, kā vasaras debesis, kā  rudzupuķes, kā apsarmojušas lielogu mellenes...

Ceturtajā "Dabas vides estētikas radošajā nodarbībā" tika iepazīta zaļā krāsa

Pagājušajā nedēļā "Dabas vides estētikas nodarbībā" izzinājām, cik zaļā krāsa var būt dažāda- gan salda, gan skāba, gan rūgta, gan svaiga, gan silta, gan vēsa, gan gaiša, gan tumša...Vai bijāt to pamanījuši?!

Trešā "Dabas vides estētikas radošās skoliņas" nodarbība

Trešajā "Dabas vides estētikas radošās skoliņas" nodarbībā uzmirdzēja dzeltenā krāsa... trešā no septiņām Varavīksnes krāsām, mēs to izbaudījām visā pilnībā!

Otrā "Dabas vides estētikas skoliņas" nodarbība

Šonedēļ "Dabas vides estētikas radošajā skoliņā" mūs ar savām iespējām pārsteidza ORANŽĀ Varavīksnes krāsa!!!

Pirmā "Dabas vides estētikas radošās skoliņas" nodarbība

Mūsu pirmā no 8 Varavīksnes cikla nodarbībām. Sarkanā krāsa- ieraudzīta, izsmaržota, izgaršota, izzīmēta un IZBAUDĪTA! 

"Montessori izzinošā pēcpusdiena" bērniem vecumā no 4-6 gadiem

 "Montessori radošā pēcpusdiena" ir attīstoša un radoša nodarbību pēcpusdiena bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam, kurā strādā pielietojot Montessori metodi un materiālo bāzi. Nodarbībās tiek pētīta un iepazīta daba, tiek veikti eksperimenti, apgūti burti un cipari, izmantojot Montessori materiālus, iepazīta angļu valoda ar rotaļu palīdzību, kā arī tiek iepazīsta apkārtne un spēlētas dažādas spēles. 

ĢBAC "Brīnumiņš" 16 gadu jubileja

ĢBAC "Brīnumiņš" šogad svin jau savu 16. jubileju! „Brīnumiņa“ jubilejas nedēļa ir bijusi notikumiem un emocijām bagāta. Brīnišķīgie „Brīnumiņa“ bērni un viņu vecāki mūs un sevi priecēja ar sirsnīgām fotogrāfijām un apsveikumiem, kas dod spēku turpināt iesākto un tiekties uz jauniem mērķiem. Valsts prezidenta kundzes Ivetas Vējones apciemojums, tieši „Brīnumiņa“ dzimšanas dienas nedēļā, mūs saviļņoja un lika justies ļoti īpašiem.

Paldies visiem, kuri ļaujas un ļausies „Brīnumiņa“ brīnumiem! 

ĢBAC "Brīnumiņš" 15 gadu jubileja

'Brīnumiņš" atzīmēja savu- nu jau 15 gadu jubileju!