Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

ĢBAC "Brīnumiņš" darbu novērtē ar atzinības rakstu

ĢBAC ""Brīnumiņš" ir saņēmis atzinības rakstu Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja organizētajā konkursā "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" nominācijā "Pakalpojuma nodrošinātājs".

2020-11-26

ĢBAC "Brīnumiņš" papildina inventāru projekta "Skaņu dziedinošā terapija" ietvaros

ĢBAC "Brīnumiņš" projekta "Skaņu dziedinošā terapija" ietvaros iegādājies jaunu, inovatīvu inventāru, kas būtiski veicinās bērnu ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitātes uzlabošanos.

2020-11-24

Intervija ar ĢBAC "Brīnumiņš" vadītāju seržanti Agnesi Kviesi

Intervija ar ĢBAC "Brīnumiņš" vadītāju Agnesi Kviesi par patriotismu, Latvijas mīlestību un apbrīnojamu spēku

2020-11-16

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas iespējas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Ziemeļkurzemē

 Aizvadīti jau pirmie 3 mēneši kopš ĢBAC “Brīnumiņš” īsteno Eiropas Sociālā Fonda atbalstīto projektu Nr. 9.2.2.3/20/A/005 “Tu vari tāpat, kā es”.

2020-11-10

Projekta "Rotaļas dabā" ietvaros ĢBAC "Brīnumiņš" atklāj funkcionāli pielāgotu bērnu laukumu bērniem ar īpašām vajadzībām

Tā ilgi gaidītā diena ir pienākusi, kad pie mums ĢBAC "Brīnumiņš" tika atklāts rotaļu laukums, kas pielāgots bērniem ar īpašām vajadzībām.

2020-10-01

Ģimeņu un bērnu attīstības centrs “Brīnumiņš” uzsāk projekta “Tu vari tāpat, kā es” īstenošanu

Šī gada augustā ĢBAC “Brīnumiņš” uzsāk Eiropas sociālā fonda atbalstītā projekta “Tu vari tāpat, kā es” īstenošanu, projekta Nr. 9.2.2.3/20/A/005, kura mērķis ir veicināt ilgtspējīgu ĢBAC “Brīnumiņš” Dienas aprūpes centra darbību, nodrošinot un paplašinot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un to pieejamību tuvu dzīvesvietai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem piešķirta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs no Talsu novada un Ziemeļkurzemes reģiona.

2020-08-03

Jau vairāk kā 2 gadus palīdzam rociņām radīt brīnumus

Jau vairāk, kā divus gadus ĢBAC "Brīnumiņš" apmeklētājiem - mūsu īpašajiem bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem - ir bijusi unikāla iespēja papildus jau ierastajām rehabilitācijas metodēm, izmantot jaunu, inovatīvu digitālo ierīci - Rapael Smart Glove jeb "gudro cimdu". 

2020-07-02

Paliec mājās!

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, ar rītdienu-13.03.2020. ĢBAC "Brīnumiņš" tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Veselību ikvienam! Par tālāko informēsim!  

2020-03-12

Brīnumiņa Brīvdabas skoliņa

Jau pavisam drīz ĢBAC “Brīnumiņš” dosies ārpus telpām. Esam radījuši ĢBAC “Brīnumiņa, Brīvdabas skoliņu”, kur visa darbošanās norisināsies mežā, neskatoties uz laika apstākļiem.

2020-03-05

Jau pavisam drīz ĢBAC “Brīnumiņš” dosies ārpus telpām!

 Esam radījuši ĢBAC “Brīnumiņa, Brīvdabas skoliņu”, kur visa darbošanās norisināsies mežā, neskatoties uz laika apstākļiem. 

2020-03-02

"Dabas vides estētikas nodarbībā" bērni iepazina pelēko krāsu

Pelnu dienai piestāv pelēkā krāsa, tā parāda cik citas krāsas ir košas, bet pati- pārsteidzoša! Vai esi gleznojis ar pelniem un zīmējis ar ogli? PAMĒĢINI!!!

2020-03-02

Dabas vides estētikas nodarbības

Janvāra "Dabas vides estētikas" nodarbībās bērni izbaudīja vasaras klātbūtni un dabīgas smaržas. Februāris mums ir krāsu un gaismas mēnesis, tādēļ šajā mēnesī tapa krāsām piesātināti darbiņi.

 

2020-02-28