Jau deviņus mēnešus tiek īstenots projekts "Palīdzi man izdarīt pašam"

Jau deviņus mēnešus tiek īstenots projekts "Palīdzi man izdarīt pašam"

ESF_Krasains.jpg

Ir pagājuši jau deviņi mēneši kopš ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ īsteno Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu nr. 9.2.2.3./22/A/006 ‘’Palīdzi man izdarīt pašam’’ . Šis laiks projektā bijis ļoti aktīvs, nodarbību daudzums, kuru nodrošinām projekta ietvaros, ir iespaidīgs – 1699 nodarbības, no tām 359 nodarbības nodrošinātas bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākiem. Tas ir ļoti svarīgi – sniedzot atbalstu, palīdzēt vecākiem atjaunot viņu resursus. ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ šajā ceturksnī, pateicoties projekta finansējumam, ir uzsācis raidījumu ciklu ‘’Brīnumiņa sarunas’’. Raidījumu mērķis ir sniegt atbildes uz jautājumiem bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākiem, kuri 20 Centra pastāvēšanas gadu laikā izskanējuši atkal un atkal. Raidījumā atbildes uz jautājumiem kopīgi meklē Centra vadītāja Agnese Kviese un klīniskais psihologs Liene Vicinska. Raidījumi būs skatāmi Brīnumiņa facebook kontā un mājas lapā.
Esam ļoti priecīgi un pateicīgi, ka šī projekta ietvaros ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ sniegtos pakalpojumus varam nodrošināt ne tikai Talsu novada bērniem, bet arī bērniem no Tukuma novada. Tas atvieglo bērnu un ģimeņu ikdienu, kā arī veicina dzīves kvalitātes uzlabošanos. Kopumā projektā iesaistījušies 67 bērni ar funkcionāliem traucējumiem.

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05