Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Tiek austs septītais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Šoreiz audīsim stāstu par zaudējumiem- zaudēt tēti mēnesi pirms savas piedzimšanas, zaudēt mammu 8 gadu vecumā un laist pasaulē bērniņu, kuram trīs mēnešu vecumā tiek piešķirta  invaliditāte...

2019-10-23

Jau šovakar (7.oktobrī) skatāms "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

”Talsu novada Sirds stāsti” sestajā raidījumā sajutīsim stāstu savādāk, ieelposim rudeni un aizvērsim acis, jo tieši tā šo pasauli mīl mazais drosminieks - Rodrigo.

2019-10-07

Centra jaunie bukleti

ĢBAC “Brīnumiņš” ir izstrādājis jaunu bukletu par Centra darbību un pieejamajiem pakalpojumiem.

2019-10-01

«Negribu uzlikt nekādas robežas». Agnese Kviese saņēmusi «Balvu cilvēka izaugsmei»

Laikrakstā "Talsu vēstis" lasāms raksts par «Balvas cilvēka izaugsmei» pasniegšanu Ģimeņu un bērnu attīstības centra "Brīnumiņš" vadītājai Agnesei Kviesei.  

 

2019-09-27

Paldies!

Ir pienācis laiks apkopot domas par apbalvojumu!

2019-09-24

Balva par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā

Balvu par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā saņēma Agnese Kviese, Ģimeņu un bērnu attīstības centrs ĢBAC "Brīnumiņš" izveidotāja.

2019-09-19

Balva cilvēka izaugsmei

Lapojamies ar Centra "Brīnumiņš'' vadītāju un izveidotāju Agnesi Kviesi, kas vakar saņēma Balvu par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā!

2019-09-19

"Brīnumiņa" piedzīvojumi

"Brīnumiņa" komandas saliedēšanas piedzīvojumi Valdemārpils ezerā. Pateicoties uzņēmumam Walle group "Brīnumiņa" komandai bija fantastiska iespēja, bez maksas, izbaudīt supošanas priekus. Kamēr "Brīnumiņa" komanda būs vienota, spēs saskatīt pasauli ar bērna acīm un saglabāt "bērnu" savā sirdī, tikmēr varam būt droši, ka "Brīnumiņa" bērni ir labās rokās.

2019-09-17

Tiek austs jau sestais "Talsu novada Sirds stāsti raidījums"

Tiek austs jau sestais “Talsu novada Sirds stāsti ”raidījums. Šis būs stāsts par ģimeni, kurā aug Rodrigo- puisītis, kurš pasauli sajūt savādāk nekā vairums no mums- Rodrigo acis ir viņa rokas.

2019-09-16

ĢBAC "Brīnumiņš" uzsāk 17.sezonu ar jauniem pakalpojumiem

Tāpat kā skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, arī Ģimeņu un bērnu attīstības centrs "Brīnumiņš" uzsācis savu jauno mācību gadu. 

2019-09-09

Sveicam visus Jauno mācību gadu sākot!

Sirsnīgi sveicam visus Jaunajā mācību gadā! Lai Jums visiem veiksmīgs, radošs, pozitīvām emocijām un zināšanām bagāts šis mācību gads!

2019-09-02