Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

"Dabas vides estētikas studijas" atklāšana

ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ 31.janvārī atklāja "Dabas vides estētikas studiju"- pirmo Talsu novadā!

2020-02-04

Sarunu vakars "Adopcijas noslēpums-laba tradīcija vai smaga nasta"

Fonds PLECS aicina uz sarunu vakaru "Adopcijas noslēpums - laba tradīcija vai smaga nasta" pie mums ĢBAC "Brīnumiņš".

 

2020-02-03

"Dabas vides estētikas studijas" atklāšana

‘’Brīnumiņš’’ piedzīvoja kārtējo brīnumu, jo tieši šodien, tika atvērta "Dabas vides estētikas studija", kurā bērniem būs pieejama silto smilšu terapija. 

2020-01-31

"Brīnumiņa" īpašo bērnu "Lutināšanas diena"

Ikdienā mēs neaizdomājamies par elementārām lietām. Kas vienam ir viegli un pašsaprotami, tad citam tā ir neiespējamā misija.
 

2020-01-30

Ēnu diena

12.februārī visā Latvijā norisināsies ikkadējā karjeras izglītības akcija "Ēnu diena". Pirmo gadu šajā akcijā iesaistāmies arī mēs! Dosim jauniešiem iespēju labāk izvērtēt savu izvēlēto profesiju.
Vairāk informācijas rakstot uz e-pastu sanita@brinumins.lv .
Pieteikšanās līdz 10.februārim.
Vietu skaits ierobežots!

2020-01-29

Jūras spēka kapelāna Dāvida Šterna vizīte

Nedēļa iesākusies svētīgi! Šodien "Brīņumiņā" viesojās Jūras spēku kapelāns Dāvids Šterns, lai sniegtu garīgo stiprinājumu ''Brīnumiņa'' kolektīvam. Iedrošināja tvert dzīves sniegtos izaicinājumus, noticēt saviem spēkiem un pieņemt, ka ne vienmēr uz visiem jautājumiem ir atbildes.

Paldies, Dāvid, par laiku, ko veltīji mums!

2020-01-27

AS "Latvenergo" konkursa rezultāti

Konkursa rezultātā AS Latvenergo ziedojums sociālajai jomai 75 000 eiro apmērā sadalīts 10 biedrībām un nodibinājumiem.  ĢBAC "Brīnumiņš" pateicoties šim ziedojumam saņems 4 059,95 eiro finansējumu.

2020-01-24

Dabas vides estētikas nodarbība

Iepriekšējā "Dabas vides estētikas nodarbībā" bērni izbaudīja vasaras klātbūtni un dabīgas smaržas. Ziemai iekonservē ne tikai augļus un dārzeņus, bet arī nelielu daļiņu no vasaras sajūtām. Atverot burciņas un sajūtot smaržu... katram tapa sava smaržas kompozīcija- SMARŽU MAISIŅŠ!

2020-01-14

Tiek komplektēta jauna apmācību grupa

Tiek komplektēta jauna apmācību grupa visiem, kuri vēlas piepildīt kāda bērna sapni par ģimeni!

Apmācībās tiks aptvertas tādas tēmas kā bērna aprūpe un aizsardzība, bērna attīstība, savstarpējo attiecību veidošana, tiesiskais regulējums, sadarbība ar izglītības iestādēm un citas nozīmīgas tēmas.

2020-01-06

''Brīnumiņa" Ziemassvētki

Paldies par katru mīļo sirds cilvēku, kurš savās domās, lūgšanas patur īpašos bērniņus, vecākus un viņu ģimenes! Mēs novēlam, lai ticība ir katrā sirdī, lai cerība nekad mūs nepamet un, lai mīlestība vairo mīlestību! Lai gaiši, Dieva svētīti Jums ikvienam šie īpašie svētki!

2019-12-12

Tiek austs pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Tiek austs pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums- tik smeldzīgi sāpīgs, bet tajā pašā laikā tik sirds mīlošs stāsts! Stāsts ir par mazu, brīnumskaistu meitenīti, kuras zeltainie mati un zilās jūras acis mirdz patiesā mīlestībā.

2019-11-30