Projekts “Sadzirdi mani''

Projekts “Sadzirdi mani''

Šobrīd tiek īstenots projekts “Sadzirdi mani”, kura ietvaros ir iekārtota  neatkarīga telpa atbalsta grupām vecākiem, kuri audzina bērnus ar īpašām vajadzībām un bērnu pieskatīšanas telpa. Turklāt šī projekta ietvaros tiek attīstīts jauns pakalpojums, īpašo bērnu pieskatīšana, kamēr tiek vadītas atbalsta grupas vecākiem. Atbalsta grupu telpa kalpo arī kā individuālā sarunu telpa starp Mentoru un vecākiem un ne tikai, arī Centra speciālistiem ir iespēja veikt individuālās sarunas ar vecākiem par bērna attīstības dinamiku, problēmsituācijām un tamlīdzīgiem jautājumiem.

Šī projekta ietvaros jau notikusi viena atbalsta grupa ar pieskatīšanu, kuras laikā vecāki varēja baudīt jauno, aprīkoto telpu, kā arī tika nodrošināta īpašo bērniņu pieskatīšana tieši viņiem pielāgotā, interaktīvā vidē. Šīs atbalsta grupas ir miera un mīlestības osta, kur katrs stāsts tiek ietīts mīlestības, laipnības un noslēpuma stāstā.Tas ir vieglums un sapratnes stāsts par sevi, par savu dzīvi, savu pieredzi.Pateicoties dažādu projektu un finanšu piesaistei šobrīd tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana visām atb.gr.kas ir ļoti nozīmīgs atbalsts vecākiem.

Projekts “Sadzirdi mani” tiek finansēts A/S “Latvenergo” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv

  

https://www.facebook.com/brinumins.lv/videos/1209485793244395

 

 

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05