ĢBAC "Brīnumiņš" nometne uzņemošo ģimeņu bērniem "Atpūtusies ģimene - laimīga ģimene 2""

ĢBAC "Brīnumiņš" nometne uzņemošo ģimeņu bērniem "Atpūtusies ģimene - laimīga ģimene 2""

Šogad no 23. līdz 25. jūlijam Ģimeņu un bērnu attīstības centrā ''Brīnumiņš'' jau otro gadu norisinājās diennakts nometne uzņemošo ģimeņu - aizbildņu, adoptētāju un audžuģimeņu - bērniem. Emocijas, sajūtas, iegūtais un pieredzētais joprojām virmo nometnes "Atpūtusies ģimene - laimīga ģimene 2" dalībniekos un arī mūsos. Šīs bija neaizmirstamas trīs dienas, kas piepildītas smiekliem, pozitīvu lādiņu, jaunām prasmēm un atklāsmēm.
Tik ļoti lepojamies ar mūsu stiprajām ģimenēm, kuras uzņēmušās rūpi un gādību, par bērniem, kuru dzīves ceļš nav bijis viegls. Kā arī esam priecīgi, ka izdevās izkrāsot vasaru divdesmit bērniem. Bērni ir mūsu lielākie dzīves skolotāji, kas ar savu atklātumu spēj atgriezt mūs pie patiesām dzīves vērtībām.
Ar Talsu novada pašvaldības atbalstu un ĢBAC ''Brīnumiņš'' līdzfinansējumu nometnes ''Atpūtusies ģimene- laimīga ģimene 2'' ietvaros varējām sniegt iespēju vecākiem atvilkt elpu un atvēlēt laiku, parūpējoties par sevi, savukārt, bērniem iespēju iegūt jaunus draugus, emocijas un piedzīvojumus.
Vēlamies pateikties Happy Latvia par sarūpētajām dāvaniņām nometnes dalībniekiem.
 

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05