Ir pagājis jau pusgads kopš ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ realizē Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu nr. 9.2.2.3./22/A/006 ‘’Palīdzi man izdarīt pašam’’ .

''Palīdzi man izdarīt pašam''

WhatsApp Image 2023-04-24 at 12.00.04.jpeg
Ir pagājis jau pusgads kopš ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ realizē Eiropas sociālā fonda atbalstīto projektu nr. 9.2.2.3./22/A/006 ‘’Palīdzi man izdarīt pašam’’ . Projekta mērķis ir palielināt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte, kā arī veicināt ilgtspējīgu ĢBAC “Brīnumiņš” dienas aprūpes centra darbību, nodrošinot kvalitatīvu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību tuvu dzīvesvietai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenē no Talsu un Tukuma novadiem. Šajā laika posmā bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņēmuši dažādus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, kopumā 832 nodarbības. Projektā arī bērnu ar FT vecāki ir saņēmuši kopumā 271 nodarbību. Līdz šim nodrošinātas 1103 nodarbības, projektā iesaistījušies 66 dalībnieki.
 Pateicoties Eiropas sociāla fonda atbalstītā projekta Nr. 9.2.2.3/22/A/006  ‘’Palīdzi man izdarīt pašam’’uzsākšanai, ĢBAC ‘’Brīnumiņš’’ papildina savu materiāltehnisko bāzi, iekārtojot otru psihologa kabinetu,kurā  konsultācijas projekta ietvaros varēs saņemt vecāki, kuri audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem. Psihologa konsultācijas ir būtiskas šiem vecākiem,jo izaicinājumi ar kuriem jāsastopas ikdienā paaugstina depresijas, trauksmes un izdegšanas risku. Tas būtiski var ietekmēt vecāku dzīves kvalitāti un iespēju parūpēties par savu bērnu ar FT. 
Liels prieks ir par dalībnieku sniegto agriezenisko saiti projekta kvalitātes aptaujas rezultātos, kuri rāda, ka bērnu ar FT vecāki ir ļoti apmierināti un pateicīgi par sniegtajiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem bērniem un vecākiem. Vecāki novērtē un pateicas par katru pakalpojumu, kurš sniegts projekta ietvaros.
Publikācijas datums 24.04.2023
 

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05