Ģimeņu atbalsta centram aprit VIENS gadiņš!

Ģimeņu atbalsta centram aprit VIENS gadiņš!

Esam ielikuši labus un drošus pamatus, lai kopīgi piepildītu kāda maza bērna sirds lielās cerības un sapņus par ģimeni. Patiess prieks par tiem 15 bērniem, kas jau atraduši savu īsto ģimeni un sākuši sapņot un cerēt par skaistāku nākotni. Patiess prieks par to, ka Centriņam gada laikā ir pievienojušās jau 23 audžuģimenes, adoptētāji, aizbildņi un viesģimenes, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu bērniem iegūt savu mammu, tēti, savu ģimeni...

Paldies mūsu spēcīgajām audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm! Jūs mūs iedvesmojat labiem darbiem!
Mēs ne tikai sapņojam, bet arī atlokām piedurknes un smagi strādājam, lai bērns un jaunā ģimene justos droši. Pie mums arī viesojās pārstāvji no fonda PLECS un ģimeņu atbalsta centrs TILTS ar sarunu/diskusiju vakaru ‘’Adopcijas noslēpums’’. Vakara gaitā uzzinājām, cik patiesībā smaga nasta ir šī noslēpuma glabāšana visām iesaistītajām pusēm. Atklājām, ka izvēloties nerunāt ar bērnu par viņa stāstu, mēs laupām iespēju piedzīvot atklātas, uzticības pilnas attiecības sev un bērnam. Speciālisti dalījās ar tik ļoti vērtīgo personīgo pieredzi un padomiem, kā būt patiesiem un runāt ar bērnu par viņa stāstu atbilstoši bērna vecumam.
Paldies, Inga Oliņa, Vēsma Sandberg un Vadims Geža par dalīšanos pieredzē!
Mēs ticam, ka tas ir tikai sākums lielām lietām, laimīgiem bērniem un kuplām ģimenēm!

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05