Paldies!

19.septembrī svinīgā ceremonijā ĢBAC “Brīnumiņa” vadītāja Agnese Kviese tika apbalvota ar goda diplomu un skulptūru „Asns", kura autore ir tēlniece Olga Šilova. Skulpturālās kompozīcijas „Asns" vizuāli plastiskā iecere ir saistīta ar sākotnes, jūtīguma, sievišķības simboliem, vizuāli attēlojot cilvēka izaugsmi un attīstību.
Ir pienācis laiks apkopot domas par apbalvojumu! Katrs apbalvojums uzliek jaunus pienākumus un atbildību, kā arī ceļ spārnos, dod motivāciju turpināt iesākto un sasniegt arvien augstākas virsotnes īpašo bērnu un viņu vecāku atbalstam.
Nevienu apbalvojumu nav iespējams iegūt bez komandas darba, tādēļ šajā brīdī vēlos pieminēt ikvienu “Brīnumiņa” speciālistu, pedagogu, atbalsta personu Kellija Megija MierkalneLiene VicinskaMadara RozentāleIveta PumpinaTija GrīnbergaIeva OseJana VadoneSintija AlsbergaAnnija StrodeAnita KlaubergaIlze GudēnaIlze IlzeBaiba SmilgaineDace RaudziņaLarisa BērziņaSanita Ziedina, Māra Džeriņa, jo tikai kopīgiem spēkiem ir iespējams virzīties pa nosprausto kursu. Šobrīd varu apgalvot, ka “Brīnumiņa” kuģis virzās pareizi, mērķtiecīgi, stabili un ar lielu pārliecību par darbu, ko darījām, darām un darīsim. Šo balvu vēlamies dalīt ar Talsu novada pašvaldību, ar kuru ļoti lepojamies, jo ar viņu atbalstu daudzu gadu garumā esam spējuši veidot veiksmīgu sadarbību un kopējiem spēkiem esam spējuši sniegt tik ļoti nepieciešamos rehabilitācijas, sociālo un atbalsta pakalpojumus īpašajiem bērniem un viņu vecākiem.
Visbeidzot ir ļoti svarīgi pieminēt tos cilvēkus, kuri novērtē mūsu darbu. Īpaši vēlos pieminēt Inesi Siliņu, ar kuru sadarbojamies jau daudzus gadus. Lai gan esam tālu viena no otras, tomēr pleca sajūta šajā apbalvojuma saņemšanas dienā bija ļoti svarīga. Paldies, ka dalījies Latvijai ar “Brīnumiņa” sasniegumiem un labajiem darbiem. Paldies Latvijas Pilsoniskai Aliansei,  ASV vēstniecībai Latvijā, Amerikas Tirdzniecības palātai Latvijā un vēstniecības pilnvarotajam lietvedim Polam Polītissam (Paul Poletes)!
Lai labas domas un labie darbi vairojas!

Ar cieņu,
Agnese Kviese

Top trešais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Trešajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs rādīsim stāstu par ģimeni, kurā aug bērniņš ar retu ģenētisku saslimšanu.

2019-05-05