Ceturtais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Ceturtais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Noskatoties ceturto “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumu, mūsu mīļbērniņa Emīla mammai noteikti ir jāpiešķir „supermammas” apbalvojums. Jau 13 gadus nenogurstot Emīla mamma savu dēliņu „liek pār plecu” un nes pasaulei. Apmeklējot visas rehabilitācijas, tiek izmantotas visas iespējas, lai Emīla ikdienu padarītu krāsaināku. Emīls ir mūsu prieks un smaids katru dienu, jo atverot "Brīnumiņa" durvis līdzi nāk mīlestība. Mammas acīs vienmēr mirdz asaras, jo tāda ir beznosacījuma mīlestība sava Emīla priekšā.
Emīls ir viens no "Brīnumiņa" pirmajiem bērniņiem, un Centra komanda vienmēr ir sekojusi līdzi Emīla vajadzībām, pielāgojot un attīstot aizvien jaunas rehabilitācijas. Paldies visai Emīla ģimenei par to, ka JŪS mums esat!
Patiesā cieņā, Agnese Kviese

Otrais “Talsu novada Sirds stāsti” raidījums

Otrajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs audīsim stāstu par Larisas un Normunda pieredzi, audzinot trīs audžubērnus.

2019-04-02

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

2019-02-18

Trešais Sirds Stāstu raidījums

Noskatoties trešo “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumu, asaras ir kā pašsaprotama daļa no stāsta. Izdzīvot, izsāpēt un PIEŅEMT var tikai tie vecāki, kuri spēj arī bezcerībā redzēt un ticēt gaismai.

2019-05-06