Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Mazā Zanīte dzīvo Dundagā- tepat mums blakus! Viņa aug fantastiskā trīs māsiņu ģimenē, kur Zanīte tiek spēcīgi mīlēta. Zanītes vecāki šajā raidījumā nekautrējas no asarām. Mēs izrunājām, izraudājām un mums izsāpēja spēcīgi un smeldzīgi, bet meitenītes vecāki spēj nest savu stāstu sabiedrībai, lai mēs aptvertu un katru dienu pateiktos Dievam par veselību, par sauli, par visu, visu... Dundagas Zanītei ir tikai četri gadiņi un viņai ir diagnosticēta ļoti reta, smaga ģenētiska saslimšana. Katra diena šajā ģimenē netiek dzīvota kā pēdējā, bet gluži pretēji- tā tiek izdzīvota kā jauns sākums ticībai, cerībai un mīlestībai. Paldies, Zanītes vecākiem par stāstu, paldies Zanītes mammai par mīlestību, kuru viņa uzbūra raidījuma tapšanā, paldies Zanītes tētim par asarām, no kurām nevienam nav jākautrējas! Ar cieņu, Agnese Kviese

Otrais “Talsu novada Sirds stāsti” raidījums

Otrajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs audīsim stāstu par Larisas un Normunda pieredzi, audzinot trīs audžubērnus.

2019-04-02

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

2019-02-18

Trešais Sirds Stāstu raidījums

Noskatoties trešo “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumu, asaras ir kā pašsaprotama daļa no stāsta. Izdzīvot, izsāpēt un PIEŅEMT var tikai tie vecāki, kuri spēj arī bezcerībā redzēt un ticēt gaismai.

2019-05-06