Piektais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums"

Piektais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums"

Alekss māca mūs pieņemt, saprasts un sadzirdēt arī viņa viedokli. Alekss cīnās ar sevi, ar savu varēšanu un arī nevarēšanu, katrs uzdevums prasa precizitāti, atbildību un milzīgu uzņēmību. Mēs esam pārliecinātas, ka Alekss reiz staigās, jo tieši viņa spēcīgais raksturs nostiprinās viņa vājos muskuļus un viņš STAIGĀS! Mēs to paveiksim! Mēs kopīgi līdz asarām visas cīnīsimies, lai palīdzētu Aleksam, jo Aleksam IR iespēja sevi pilnveidot - ir tikai jātiek uz kājām. Mīļo skatītāj, aicinu ieklausīties šī stāsta aicinājumā, kuru sadzirdēsiet šajā raidījumā . Alekss ļoti vēlas draugus, viņš vēlas būt pieņemts tieši tāpat kā TU! Paldies Aleksa ģimenei pa to, ka kopā ar Aleksu regulāri tiek apmeklētas visas rehabilitācijas. Rūpes un ģimenes spēks sasniegs visas Aleksa virsotnes, jo KOPĀ MĒS TO VARAM! Ar cieņu, Agnese Kvies

Otrais “Talsu novada Sirds stāsti” raidījums

Otrajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs audīsim stāstu par Larisas un Normunda pieredzi, audzinot trīs audžubērnus.

2019-04-02

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

2019-02-18

Trešais Sirds Stāstu raidījums

Noskatoties trešo “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumu, asaras ir kā pašsaprotama daļa no stāsta. Izdzīvot, izsāpēt un PIEŅEMT var tikai tie vecāki, kuri spēj arī bezcerībā redzēt un ticēt gaismai.

2019-05-06