Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Mūsu nākamajā “Talsu novada Sirds stāstu” raidījumā audīsim stāstu par mūsu Brīnumiņa lielo, gudro zēnu Filipu. Zēns, kurš ir piedzimis ļoti stiprā ģimenē, kura jau no pirmās dienas spējusi zēna diagnozi pieņemt un ar to sadzīvot. Filips ir zēns, kura diagnoze ir AUTISMS. Intervijas laikā skatītājiem būs iespēja piedzīvot ļoti stipras mammas mīlestības stāstu par savu dēlu, kuram jau no pirmajiem dzīves mēnešiem tiek meklēts labākais dzīves ceļš, lai palīdzētu pilnvērtīgi augt un attīstīties mūsu sabiedrībā. Šajā stāstā varēsim gūt pieredzi, ka uzticot savu īpašo bērnu asistentam ir iespēja pašiem turpināt dzīvot SAVU dzīvi. Filipa mamma ir veiksmīgi attīstījusi savu uzņēmumu, pasaulē laidusi trīs burvīgus dēlus un ar smaidu vēstī… "...mums ir jādzīvo tālāk! Palikšana skumjās mums nepalīdzēs palīdzēt sev un saviem īpašajiem bērniņiem".
Raidījums tapis Eiropas Sociālā Fonda projekta Nr. 9.2.2.3/20/A/005 “Tu vari tāpat, kā es” ietvaros.
Paldies par stipro stāstu!
Patiesā cieņā,
ĢBAC “Brīnumiņš” vadītāja, Agnese Kviese
2021-02-04

Otrais “Talsu novada Sirds stāsti” raidījums

Otrajā “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumā mēs audīsim stāstu par Larisas un Normunda pieredzi, audzinot trīs audžubērnus.

2019-04-02

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

SIRDS STĀSTU pirmais raidījums

2019-02-18

Trešais Sirds Stāstu raidījums

Noskatoties trešo “Talsu novada Sirds Stāstu” raidījumu, asaras ir kā pašsaprotama daļa no stāsta. Izdzīvot, izsāpēt un PIEŅEMT var tikai tie vecāki, kuri spēj arī bezcerībā redzēt un ticēt gaismai.

2019-05-06