Katra diena ir jauna iespēja, tāds ir jaunā Centra moto! Katra diena mums dod jaunas iespējas, katra diena nes jaunus izaicinājumus, pārbaudījumus un svētības.

Dienas aprūpes centrs ''Iespēju Namiņš'' atklāšanas svētki.

Cilvēks nav vientuļa sala un katram ir vajadzīga sava miera osta.
Katra diena ir jauna iespēja, tāds ir jaunā Centra moto! Katra diena mums dod jaunas iespējas, katra diena nes jaunus izaicinājumus, pārbaudījumus un svētības.
Brīnumiņa 20 gadi ir nākuši ar jaunu iespēju, jaunu izaicinājumu un jaunu svētību, iekrāsot pasauli mīlestības un pieņemšanas krāsās, radīt un uzburt svētkus katru dienu.
Cilvēks nav vientuļa sala un katram ir vajadzīga sava miera osta. Svētkus svin 15 ģimenes, jo ir sagaidīts ilgi gaidītais DIENAS Centrs-‘’Iespēju Namiņš’’.
Izveidojot šo dienas aprūpes centru, mērķis ir palielināt Kurzemes reģionā ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti, lai samazinātu iespēju personu ar invaliditāti nonākšanu institucionālajā aprūpē. Sociālo pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem līdz 30. septembrim finansēs no projekta „Kurzeme visiem” finanšu līdzekļiem, bet pēc tam par pašvaldības budžeta finansējumu.
Paldies visiem, kuri iesaistījās mūsu labdarības akcijā „Visi kopā!” un ziedoja mums tik ļoti nepieciešamās lietas, lai mūsu draugiem varam nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu pašaprūpes iemaņu attīstīšanā, kā arī mājīgu un siltu vidi, kur pavadīt savu dienu! Labdarības akcija ir lielisks piemērs tam, kā ar kopīgām pūlēm un sadarbību mēs palīdzēsim tiem cilvēkiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams.
Milzīgs PALDIES Talsu novada pašvaldība , sociālajam dienestam- Dacei Zeļģei un Ilzei Kārklevalkai, kā arī SIA „Pretpils”,lai ‘’Iespēju Namiņš’’ būtu tik skaists un mājīgs.
Paldies katram, kas ticēja un bija kopā ar mums!