’Iespēju Namiņš’’ ir aizvadījis savas pirmās divas darba dienas, kur mūsu draugi savstarpēji iepazinās, veidoja kontaktu viens ar otru un adaptējās jaunajā ikdienā.

''Iespēju Namiņš'' jaunais sākums.

‘’Iespēju Namiņš’’ ir aizvadījis savas pirmās divas darba dienas, kur mūsu draugi savstarpēji iepazinās, veidoja kontaktu viens ar otru un adaptējās jaunajā ikdienā. Un jau pēc pirmajiem vecāku stāstiem var sadzirdēt, ka viņiem šeit ļoti patīk, jo cits ir piecēlies jau 7os, cits pirms 7iem,jo nevar sagaidīt, kad dosies uz centriņu.
Šajās dienās neiztikām bez smiekliem un spraigiem momentiem, jo kā izrādās mūsu draugi ir ļoti azartiski un labprāt spēlē dažādas spēles un iekarst tik ļoti, ka nevar pat beigt spēlēt.
Pirmajā dienā, lai tuvāk viens otru iepazītu, klienti gatavoja kolāžas par to, kas katram ir sirdij tuvs, pēc darbiņiem atklājās tik daudz interesanti talanti, mums jau ir skaidrs, ka mēs gatavosim daudz kārumus un ziemā mūs apadīs ar siltām šallēm un zeķēm. Otrajā dienā pie mums ciemojās Baso, katram bija iespēja dot komandas četrkājainajam draugam.
Katra jauna diena ir jauna iespēja!