"Ja tu vari to izsapņot - tu vari to izdarīt!" ĢBAC "Brīnumiņš" sen izsapņotais un izlolotais sapnis par Atelpas brīža istabu vecākiem un bērniem pamazām, soli pa solim kļūst par īstenību.

ĢBAC "Brīnumiņš" sāk piepildīt sapni par Atelpas brīža istabu

"Ja tu vari to izsapņot - tu vari to izdarīt!" - šādi reiz teicis Volts Disnejs - viens no pasaules slavenākajiem sapņotājiem.. Un mēs nevaram viņam nepiekrist.
Arī Brīnumiņā kāds sen, sen izsapņots un izlolots sapnis pamazām, soli pa solim kļuvis par īstenību.
Vairākus gadus atpakaļ, domājot par mūsu Talsu brīnumbērniņiem, radās sapnis par Brīnumiņa Brīnumzemi - Atelpas brīža istabu, kurā bērniem izbaudīt vēl nebijušas sajūtas un piedzīvot jaunas emocijas. Šis sapnis nepiepildījās uzreiz... tas gaidīja īsto brīdi, lai ar mērķtiecīgu un neatlaidīgu darbu, kļūtu par realitāti.
Pavisam nesen tika atbalstīts projekts par Atelpas brīža istabas izveidi vecākiem un bērniem un ĢBAC "Brīnumiņš" saņēma finansējumu jaunas, unikālas brīnumu smilšu kastes iegādei, kas ir būtisks Atelpas brīža istabas elements. iSandBOX ir Kurzemē vienīgā šāda veida interaktīva smilšu kaste, kura aizraujošā veidā ļauj bērnam veidot savu 3D pasauli, iepazīt krāsas, formas un dažādas dabas norises.
Darboties interaktīvajā smilšu kastē būs iespējams ikvienam "Brīnumiņa" apmeklētājam. Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tel. 27883241.
Projekts tiek finansēts A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv