Ekskursija uz Ventspili

Ekskursija uz Ventspili

Katrs cilvēks sapņo un cenšas arī savus sapņus piepildīt, bet, vai tu spēj iedomāties, ka ir cilvēki, kuriem NEKAD nav izdevies piepildīt kādu no saviem sapņiem?! Bet, mēs ticam, ka sapņi piepildās!
Kādā no augusta skaistajām dienām, mums bija mazie ziemassvētki, vasaras vidū. Jā, ziemassvētki, jo varējām uzdāvināt mūsu draugiem viņu SAPŅUS! Mēs kopīgi piedzīvojām aizraujošu dienu ar "Iespēju namiņa" kolektīvu ,ģimeni un draugiem (centra klientiem).
Mūsu draugi sapņo par tik vienkāršām un mums pašsaprotamām lietām, un reizēm tas ir tik svētīgi pamanīt, ka cilvēkam nevajag tik daudz, lai būtu LAIMĪGS. Kāds no mūsu draugiem, savos sešdesmit gados klusi sapņoja, ka reiz būs tā diena, kad varēs braukt ar AUTOBUSU. Daļa no draugiem pirmo reizi savā mūža ieraudzīja JŪRU- viņu acis pārsteigumā mirdzēja, cik jūra esot SKAISTA un LIELA. Kāds no draugiem jūrā atrada skaistu akmeni, viņa mirdzošām acīm skatījās uz to un teica, šo es aizvedīšu mammai, kura ir jau deviņdesmit gadīga kundzīte, bet ļoti laimīga par šādu iespēju savai meitai. Kāda cita klienta mamma, kura arī ir jau cienījamā vecumā, telefonsarunā ar vienu no "Iespēju namiņa" darbiniekiem, sajūsmā raudot teica, liels Jums visiem paldies, par to, ka manam dēlam parādījāt jūru, un sniedzat tik daudz jaunus iespaidus!
Kā pēcgarša pēc kopīgi pavadītās dienas - mēs visi kolēģi atzinām, ka diena bija tik fantastiska un piepildīta un tās emocijas , ko mūsu draugi mums sniedz, ir vislielākā alga, ka Viņi mums ir!
Un protams, liels paldies "Cimdiņa" kolektīvam, par silto uzņemšanu, šoferītim par vizināšanu, neskatoties uz to, ka mūsu plāni lietus dēļ mainījās ik pa brīdim!! Paldies tuviniekiem un pašiem draugiem par uzticēšanos!
Mīļie, sapņojiet un ticiet!