Sociālās rehabilitācijas pakalpojums-Kanis terapija

Sociālās rehabilitācijas pakalpojums-Kanis terapija

Basso un Baris ir ļoti gaidīti  " Iespēju Namiņā", un viņi šeit ierodās, līksmi sasveicinoties ar ikvienu Namiņa draugu. Un kā nu ne, ja suņi  šeit tiek samīļoti un bužināti, ķemmēti un lutināti, ar viņiem aprunājās un, jā, reizēm izstāsta kādu bēdu... Kopīgi tiek spēlētas dažādas spēles, apgūti triki,  arī trenēta lasīt un rakstītprasme, attīstīta  pirkstu  veiklība un loģiskā domāšana...Bet visam pāri ir prieks par kopīgi paveikto darbu un katra paša personīgo izdošanos.  Ak, kas par  sajūsmas saucieniem, ja izdodās kas līdz šim nepieredzēts! Kāds pirmo reizi pabaro suni ar karoti, kāds priecājās, sajūtot suņa mitro degunu pieskaramies  plaukstai, vēl kādam ir pārsteigums, vērojot kā suns izmanto savu lielisko ožu  ....
 Arī dažādi fiziski vingrinājumi  nav nekāda joka lieta! Nereti vajadzīga laba līdzsvara izjūta un koncentrēšanās spēja, lai, ejot pa kopīgi sagatavoto trasi, aiznestu sunim kārumus , apsietu sunim šalli vai izpildītu kādus sarežģītākus trikus kopā ar suni.  
 
Nodarbību cikla laikā tika veikts arī apjomīgs praktisks  darbs  - izgatavojām suņiem kārumu meklēšanas spilventiņu. Ar īpašu rūpību un precizitāti tika mērīts, griezts un siets, lai suņiem taptu ne tikai praktiska, bet arī skaista dāvana. 
 
Un kā viena no skaistākajām nodarbības daļām bija  deja ar suni-  kopīgi veidots  priekšnesums skaistas mūzikas pavadībā. Šī skaistā,  kopīgi  izdejotā  deja lieliski parāda, cik visi mēs esam  vienoti  "Iespēju Namiņā".