Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Palīdzēts jau 0+ bērniem un viņu ģimenēm

Atbalsta iestāde ģimenēm

Uzzināt vairāk

Bērnu attīstība

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Sirdsstāsti

Talsu novada Sirds stāsti. "Sāras stāsts"

Šajā Talsu novada Sirds stāstā ir ieausts ļoti spēcīgas Talsu ģimenes stāsts... Stāsts par vecākiem, kuri uz rokām jau 25 gadus auklē un aprūpē savu īpašo meitu Esteri un 17 gadus - savu jaunāko meitiņu Sāru

Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Šis iedvesmojošais “Talsu novada Sirds stāstu” raidījums ir par Filipu - lielo, gudro Brīnumiņa zēnu, kura diagnoze ir AUTISMS, un viņa ģimeni, kura jau no pirmās dienas spējusi zēna diagnozi pieņemt un ar to veiksmīgi sadzīvot.

Talsu novada Sirds stāsti "Laimas un Māras stāsts"

Mazas ik rīta lūgšanas tiek skaitītas katru dienu mazo māsiņu ģimenē, kuras silda sirdi - ticībā, cerībā un paļāvībā. Stāstā ieausts bezgalīgas ticības, pacietības un pārbaudījumu vēstījums, kurš pavēris iespēju piedzīvot īstus brīnumus.

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums ir tik smeldzīgi sāpīgs, bet tajā pašā laikā tik sirds mīlošs stāsts! Stāsts ir par mazu, brīnumskaistu meitenīti, kuras zeltainie mati un zilās jūras acis mirdz patiesā mīlestībā.

Septītais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Septītajā raidījumā audīsim stāstu par zaudējumiem- zaudēt tēti mēnesi pirms savas piedzimšanas, zaudēt mammu 8 gadu vecumā un laist pasaulē bērniņu, kuram trīs mēnešu vecumā tiek piešķirta invaliditāte...

Sestais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

„Talsu novada Sirds stāsti” sesto stāstu sajutīsim savādāk- ieelposim rudeni un aizvērsim acis, jo tieši tā šo pasauli mīl mazais drosminieks - Rodrigo.

Atbalstītāji

Liels paldies sponsoriem un atbalstītājiem!