Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Palīdzēts jau 0+ bērniem un viņu ģimenēm

Atbalsta iestāde ģimenēm

Uzzināt vairāk

Bērnu attīstība

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Sirdsstāsti

Talsu novada Sirds stāsti. "Artūra stāsts."

Artūrs ir kā brīnišķīga pieneņpūka, kas pasaulē sēj mīlestību. Viņš mums uzticēts uz laiku, bet reiz būs jāprot ļaut šai pieneņpūkai aizlidot pretī zilām debesīm. 

Talsu novada Sirds stāsti. "Elīnas stāsts"

Šajā Sirdsstāstā audīsim ārkārtīgi spēcīgu stāstu par bezgalīgu ticību Dievam, kurā bezcerība un nolemtība mijas ar brīnumu, kuru ir piedzīvojusi viena no Talsu STIPRAJĀM ģimenēm.  

Talsu novada Sirds stāsti. "Sāras stāsts"

Šajā Talsu novada Sirds stāstā ir ieausts ļoti spēcīgas Talsu ģimenes stāsts... Stāsts par vecākiem, kuri uz rokām jau 25 gadus auklē un aprūpē savu īpašo meitu Esteri un 17 gadus - savu jaunāko meitiņu Sāru

Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Šis iedvesmojošais “Talsu novada Sirds stāstu” raidījums ir par Filipu - lielo, gudro Brīnumiņa zēnu, kura diagnoze ir AUTISMS, un viņa ģimeni, kura jau no pirmās dienas spējusi zēna diagnozi pieņemt un ar to veiksmīgi sadzīvot.

Talsu novada Sirds stāsti "Laimas un Māras stāsts"

Mazas ik rīta lūgšanas tiek skaitītas katru dienu mazo māsiņu ģimenē, kuras silda sirdi - ticībā, cerībā un paļāvībā. Stāstā ieausts bezgalīgas ticības, pacietības un pārbaudījumu vēstījums, kurš pavēris iespēju piedzīvot īstus brīnumus.

Atbalstītāji

Liels paldies sponsoriem un atbalstītājiem!