Talsu Ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš»

Palīdzēts jau 0+ bērniem un viņu ģimenēm

Atbalsta iestāde ģimenēm

Uzzināt vairāk

Bērnu attīstība

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Sirdsstāsti

Talsu novada Sirds stāsti "Laimas un Māras stāsts"

Mazas ik rīta lūgšanas tiek skaitītas katru dienu mazo māsiņu ģimenē, kuras silda sirdi - ticībā, cerībā un paļāvībā. Stāstā ieausts bezgalīgas ticības, pacietības un pārbaudījumu vēstījums, kurš pavēris iespēju piedzīvot īstus brīnumus.

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums ir tik smeldzīgi sāpīgs, bet tajā pašā laikā tik sirds mīlošs stāsts! Stāsts ir par mazu, brīnumskaistu meitenīti, kuras zeltainie mati un zilās jūras acis mirdz patiesā mīlestībā.

Septītais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Septītajā raidījumā audīsim stāstu par zaudējumiem- zaudēt tēti mēnesi pirms savas piedzimšanas, zaudēt mammu 8 gadu vecumā un laist pasaulē bērniņu, kuram trīs mēnešu vecumā tiek piešķirta invaliditāte...

Sestais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

„Talsu novada Sirds stāsti” sesto stāstu sajutīsim savādāk- ieelposim rudeni un aizvērsim acis, jo tieši tā šo pasauli mīl mazais drosminieks - Rodrigo.

Tiek austs jau sestais "Talsu novada Sirds stāsti raidījums"

Tiek austs jau sestais “Talsu novada Sirds stāsti ”raidījums. Šis būs stāsts par ģimeni, kurā aug Rodrigo- puisītis, kurš pasauli sajūt savādāk nekā vairums no mums- Rodrigo acis ir viņa rokas.

Piektais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums"

Piektais raidījums ir par mūsu Aleksu, zēnu, kura raksturs ir ļoti SPĒCĪGS un PATIESS. Alekss ir ļoti tiešs un viss, kas viņam ir uz sirds, tiek darīts zināms visai "Brīnumiņa" komandai. 

Atbalstītāji

Liels paldies sponsoriem un atbalstītājiem!