"Talsu novada Sirds stāsti"

Talsu novada Sirds stāsti. "Artūra stāsts."

Artūrs ir kā brīnišķīga pieneņpūka, kas pasaulē sēj mīlestību. Viņš mums uzticēts uz laiku, bet reiz būs jāprot ļaut šai pieneņpūkai aizlidot pretī zilām debesīm. 

2022-01-31

Talsu novada Sirds stāsti. "Elīnas stāsts"

Šajā Sirdsstāstā audīsim ārkārtīgi spēcīgu stāstu par bezgalīgu ticību Dievam, kurā bezcerība un nolemtība mijas ar brīnumu, kuru ir piedzīvojusi viena no Talsu STIPRAJĀM ģimenēm.  

2021-11-10

Talsu novada Sirds stāsti. "Sāras stāsts"

Šajā Talsu novada Sirds stāstā ir ieausts ļoti spēcīgas Talsu ģimenes stāsts... Stāsts par vecākiem, kuri uz rokām jau 25 gadus auklē un aprūpē savu īpašo meitu Esteri un 17 gadus - savu jaunāko meitiņu Sāru

2021-04-01

Talsu novada Sirds stāsti "Filipa stāsts"

Šis iedvesmojošais “Talsu novada Sirds stāstu” raidījums ir par Filipu - lielo, gudro Brīnumiņa zēnu, kura diagnoze ir AUTISMS, un viņa ģimeni, kura jau no pirmās dienas spējusi zēna diagnozi pieņemt un ar to veiksmīgi sadzīvot.

2021-02-04

Talsu novada Sirds stāsti "Laimas un Māras stāsts"

Mazas ik rīta lūgšanas tiek skaitītas katru dienu mazo māsiņu ģimenē, kuras silda sirdi - ticībā, cerībā un paļāvībā. Stāstā ieausts bezgalīgas ticības, pacietības un pārbaudījumu vēstījums, kurš pavēris iespēju piedzīvot īstus brīnumus.

2020-12-14

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Pēdējais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums ir tik smeldzīgi sāpīgs, bet tajā pašā laikā tik sirds mīlošs stāsts! Stāsts ir par mazu, brīnumskaistu meitenīti, kuras zeltainie mati un zilās jūras acis mirdz patiesā mīlestībā.

2019-12-02

Septītais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Septītajā raidījumā audīsim stāstu par zaudējumiem- zaudēt tēti mēnesi pirms savas piedzimšanas, zaudēt mammu 8 gadu vecumā un laist pasaulē bērniņu, kuram trīs mēnešu vecumā tiek piešķirta invaliditāte...

2019-11-04

Sestais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

„Talsu novada Sirds stāsti” sesto stāstu sajutīsim savādāk- ieelposim rudeni un aizvērsim acis, jo tieši tā šo pasauli mīl mazais drosminieks - Rodrigo.

2019-10-07

Tiek austs jau sestais "Talsu novada Sirds stāsti raidījums"

Tiek austs jau sestais “Talsu novada Sirds stāsti ”raidījums. Šis būs stāsts par ģimeni, kurā aug Rodrigo- puisītis, kurš pasauli sajūt savādāk nekā vairums no mums- Rodrigo acis ir viņa rokas.

2019-09-16

Piektais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums"

Piektais raidījums ir par mūsu Aleksu, zēnu, kura raksturs ir ļoti SPĒCĪGS un PATIESS. Alekss ir ļoti tiešs un viss, kas viņam ir uz sirds, tiek darīts zināms visai "Brīnumiņa" komandai. 

2019-09-02

Top piektais "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums

Šoreiz "Talsu novada Sirds stāsti" raidījums būs par Aleksi, kurš ir ļoti smaidīgs, bet ar savu raksturiņu.  

2019-08-29